1. Статут
2. Кадрове забезпечення. Штатний розпис.
У 2020/2021навчальному році школа була укомплектована штатними працівниками на 100%.
В школі працювало 20 педагогів та 1 сумісник (вчитель
історії) у тому числі 1 ст.директора, 1 заступник директора з НВР, 0,5
ставки заступника з ВР, 1 ставка
вихователя ГПД, 1 ставка педагога-організатора, 0,5 практичний психолог, 0,5
соціальний педагог, 0,5 бібліотекаряа також 16 працівників обслуговуючого персоналу.
Кваліфікаційні
категорії:
-
спеціаліст вищої категорії – 6
-
спеціаліст першої категорії – 7
-
спеціаліст другої категорії – 3
-
спеціаліст – 4
-
звання «старший учитель» - 8
3. Структура закладу:
-початкова школа(І ступінь)- 1-4 класи;
-основна школа (ІІ ступінь) - 5-9 класи;
-старша школа (ІІІ ступінь) - 10-11 класи.
4.Територія обслуговування закіплена за навчальним закладом:
Вулиці:
Миру 1-201, Опанасенка (непарна сторона), Тітова (парна сторона), Нова, 1-84, Енергетиків, Горького, Пісчана, Веселкова, Молодіжна, Дружби, Південна, Чапаєва, 9 січня, Чабаненка (1-124), Каховська, Пушкіна, Широка, Космічна, 1 Травня, 1-240, Садова, Стадіонна, Котовського, І.Франко, Красноармійська, П’ятирічки, провулок Жовтневий, Вузловий провулок.
5. Правила прийому учнів:
Зарахування до закладу освіти здійснюється згідно наказу МОН України від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"
Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти. Наказ МОН від 16.04.2018 № 367
Організація прийому на навчання до 1 класу
Заяви до вступу в 1-й клас подаються особисто одним з батьків.
До заяви додаються:
1. копія свідоцтва про народження дитини;
2. оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о. Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду; (відповідно до Наказу МОЗ № 682 від 16.08.2010 року; Про удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів;, листа МОЗ № 111-01/89 від 29 березня 2018 року; Щодо медичних
довідок для відвідання закладів освіти;)
3. Копія документа, що підтверджує місце проживання/перебування дитини (для підтвердження права на першочергове зарахування).
Для підтвердження інформації про місце проживання дитини згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 №806 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 р. № 684» надається один з таких документів ( за вибором особи, яка подає заяву).
Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування цієї школи, рідні чи усиновлені брати та сестри дітей, які вже є учнями школи, а також діти працівників школи.
Організацію прийому здійснено на підставі нормативних документів:
Конституція України
Стаття 53.
Кожен має право на освіту
1. Повна загальна середня освіта є обов'язковою.
2. Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах...
Закон України "Про освіту";
Стаття 7.
Стаття 12.
Повна загальна середня освіта
п.4. Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.
Стаття 13.
Територіальна доступність повної загальної середньої освіти
п. 1. Для забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освіти органи місцевого самоврядування створюють і утримують мережу закладів освіти та їхніх філій.
Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи. Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.
Закон України "Про загальну середню освіту"
Стаття 18. Зарахування учнів
1.Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування закріплюють за закладами загальної середньої освіти відповідні території обслуговування і до початку навчального року обліковують учнів, які мають їх відвідувати.
2. Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка (форма № 086-1 /о).
3. Лист МОН України №1/9-227 від 05.04.2019 р. «Щодо прийому дітей до перших класів у 2019 році».
Механізм зарахування дітей до закладів загальної середньої освіти визначено Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року №367, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за №564/32016.
Прийом до перших класів у 2020-2021 навчальному році.
Прийом до 1-х класів розпочинається з 01 червня 2020 року. В цей час здійснюється формування батьками пакету документів та консультування батьків.
Прийом заяв від батьків (осіб, які їх замінюють) розпочати з 03 червня 2020 р.
01 липня 2020 року здійснюється зарахування до закладу загальної середньої освіти дітей, місце проживання яких на території обслуговування закладу підтверджене:
- дітей, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, що здобувають освіту в цьому закладі;
- дітей працівників цього закладу освіти;
Не пізніше 02 липня 2020 року оприлюднюється список зарахованих осіб із дотриманням вимог Закону України «Про захист персональних даних» (на інформаційному стенді та на офіційному веб-сайті закладу).
9 липня 2020 року проводиться жеребкування на вільні місця відповідно до Порядку зарахування, відрахування те переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, якщо кількість бажаючих здобувати освіту в закладі перевищує кількість наявних місць у 1-х класах.
15 липня 2020 року відбувається зарахування на вільні місця дітей за результатами жеребкування.
Керуючись листом МОН України від 30.03.2020 року №1/9-182 «Щодо організованого завершення 2019-2020 н.р. та зарахування до закладів загальної середньої освіти» не менш важливим завданням є зарахування дітей до закладів загальної середньої освіти у 2020 році.
Відповідно до статті 9 Закону України «Про повну загальну середню освіту» рівний доступ до здобуття повної загальної середньої освіти забезпечується, зокрема, шляхом визначення правил зарахування до закладів освіти, при цьому зарахування до початкової школи здійснюється без проведення конкурсу, крім випадків, визначених законодавством. Відповідні правила зарахування та випадки проведення конкурсів визначено Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти i науки України від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстрованим в Miністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за № 564/32016 (далі - Порядок зарахування).
Наголошуємо, що під час зарахування дітей для здобуття початкової освіти до закладу освіти забороняється проведення конкурсів (будь-яких заходів, спрямованих на перевірку знань, умінь, навичок чи інших компетентностей дитини).
Згідно з Порядком зарахування дату початку прийому документів для зарахування визначають органи місцевого самоврядування та місцеві органи виконавчої влади, але строк прийому заяв не може бути меншим одного місяця. Фактично мінімальний можливий термін подання необхідних документів має бути встановлено з 30 квітня по 31 травня, крім випадків зарахування до 10 — 11 класів, до яких мінімально можливий термін подання необхідних документів має бути встановлено з 15 травня по 15 червня. Водночас у зв'язку з можливим подовженням тривалості освітнього процесу зазначений вище термін може бути змінено.
6. Якісний склад вчителів
7.Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у ЗЗСО 2021-2022 н.р.
проектна потужність - 450
фактично навчаються - 164
кількість вільних місць - 286
Немає коментарів:
Дописати коментар